Csapatunkba keressük:

Szervizmérnök munkatársunkat

Rólunk

Az iTruck Solutions Kft-nél intelligens targonca megoldások bevezetésével foglalkozunk (pl. targonca flottamenedzsment, nyomkövetés, beltéri és kültéri helymeghatározás, sebességzónák kialakítása, fedélzeti kamerák installálása). Ügyfeleink ipari és kereskedelmi vállalatok Magyarországon és a környező országokban. Fiatal cégként célunk a dinamikus és fenntartható növekedés megteremtése. Bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat.

Feladatok

  • ügyfélprojektek megvalósításának műszaki támogatása és menedzselése;
  • tanácsadás és műszaki segítségnyújtás a munkatársak részére villamossági és gépészeti kérdésekben;
  • kapcsolattartás partnereink műszaki munkatársaival, mérnökökkel, fejlesztőkkel, informatikusokkal;
  • saját szerviz-technikus munkatársak, illetve alvállalkozók munkájának szervezése és támogatása;
  • szerviz bejelentések kezelése, szerviz árajánlatok és háttér kalkulációk készítése;
  • kisebb volumenű szerviz feladatok és szerelések elvégzése, ügyfélhez történő kiszállással;
  • meghibásodás esetén a hiba okának beazonosítása, hibaanalízis, szükség esetén konzultáció a gyártóval, alkatrész-igények felmérése és beszerzése;
  • installálási és szerviz jegyzetek és dokumentációk készítése, megoldás adatbázis vezetése
  • termékfejlesztési lehetőségek felkutatása;
  • újonnan bevezetett termékek műszaki hátterének feltérképezése és elsajátítása.

Elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség (pl. gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, közlekedésmérnök, műszak menedzser stb.);
  • elektromos kapcsolási rajz ismerete, használata
  • szerelési képesség és hajlandóság
  • kiváló kommunikációs készség (ügyfelekkel és partnerekkel egyaránt);
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (pl. műszaki leírások megértése);
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód;
  • gyakorlott számítógépes ismeretek (MS Office);
  • műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való képesség;
  • B kategóriás jogosítvány;

Előnyök

  • 2-3 éves tapasztalat elektromos hibakeresésben, karbantartásban, szervizelésben, villamos rendszerekben, ipari gépekben;
  • targoncák műszaki tartalmának ismerete;
  • IT és BI témák iránti nyitottság;
  • értékesítési szemléletmód;
  • lengyel és/vagy szlovák nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • rugalmas és vállalkozói szemléletmód;
  • érdekes és innovatív technológiákkal megvalósított ügyfélprojektek;
  • munkavégzés helye jellemzően Budapest IV. kerület, esetenként home-office, vidéki, vagy külföldi munkavégzés;
  • idegen nyelv aktív használata;
  • belső fejlesztések, folyamatok, rendszerek kialakításában való részvétel;
  • fejlődési lehetőség, testreszabott képzések;
  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • családias, kisvállalati hangulat.

Amennyiben szívesen megismerne minket, és csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát egy rövid motivációs levél kíséretében, a fizetési igény megjelölésével, az “Szervizmérnök” tárgyelnevezéssel a hr@itrucksolutions.hu címre!

Kapcsolat
iTruck Solutions Kft.
1044 Budapest,
Ipari Park u. 10.
Telefon: +36-30-642-8345
E-mail: info@itrucksolutions.hu
Keresés
Bemutató-film
Tekintse meg TruckLOG Targonca Flotta Menedzsment rendszerünk angol nyelvű videóját: