Csapatunkba keressük:

Irodavezető/ügyfélszolgálati munkatársunkat

Rólunk

Az iTruck Solutions Kft-nél intelligens targonca megoldások bevezetésével foglalkozunk (pl. targonca flottamenedzsment, nyomkövetés, beltéri és kültéri helymeghatározás, sebességzónák kialakítása, fedélzeti kamerák installálása). Ügyfeleink ipari és kereskedelmi vállalatok Magyarországon és a környező országokban. Fiatal cégként célunk a dinamikus és fenntartható növekedés megteremtése. Bővülő csapatunkba keressük új munkatársunkat.

Feladatok

  • általános irodai asszisztensi feladatok ellátása;
  • ügyfélszolgálati megkeresések kezelése telefonon és e-mailen, ügyfél-támogatási feladatok ellátása (support);
  • pénzügyi feladatok ellátása (számlázás, bejövő számlák és banki utalások kezelése, könyvelési anyagok rendszerezése, előkészítése);
  • árajánlatok, vevői, gyártói megrendelések kezelése;
  • statisztikák, kimutatások, riportok készítése.

Elvárások

  • kiváló kommunikációs és szervező készség;
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • gyakorlott számítógépes ismeretek (MS Office);
  • tanulási és fejlődési hajlandóság;
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés.

Előnyök

  • értékesítési szemléletmód;
  • IT, műszaki, és BI témák iránti nyitottság;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • lengyel és/vagy szlovák nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • rugalmas és vállalkozói szemléletmód;
  • érdekes, innovatív technológiákkal megvalósított ügyfélprojektek;
  • jellemzően Budapest IV. kerületi, esetenként home-office, vidéki, vagy külföldi munkavégzés;
  • idegen nyelv aktív használata;
  • új belső folyamatok, rendszerek kialakításában való részvétel;
  • fejlődési lehetőség, testreszabott képzések;
  • családias, kisvállalati hangulat.

Amennyiben szívesen megismerne minket, és csatlakozna csapatunkhoz, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát egy rövid motivációs levél kíséretében, a fizetési igény megjelölésével, az “Irodavezető/ügyfélszolgálati munkatárs” tárgyelnevezéssel a hr@itrucksolutions.hu címre!

Kapcsolat
iTruck Solutions Kft.
1044 Budapest,
Ipari Park u. 10.
Telefon: +36-30-642-8345
E-mail: info@itrucksolutions.hu
Keresés
Bemutató-film
Tekintse meg TruckLOG Targonca Flotta Menedzsment rendszerünk angol nyelvű videóját: